Pas z ceramiki turmalinowej NM90

Pas NM-90 sprzyja zmniejszeniu tkanki tłuszczowej, szczególnie w okolicy brzucha, dlatego jest skuteczny przy odchudzaniu. Ciepło podczerwone przyspiesza cyrkulację limfy, co prowadzi do wzmocnienia odporności, sprzyja profilaktyce wielu chorób, związanych z zastojem limfy, na przykład cellulitu.

Regularne korzystanie z pasa nagrzewającego poprawia także trawienie i pracę jelit.

Pas jest wygodny i kompaktowy, zapewnia rozgrzewający masaż w dogodnej porze, niezastąpiony w usuwaniu bólu w lędźwiowym odcinku kręgosłupa po ciężkiej pracy. Ceramika turmalinowa, nagrzewając rozluźnia mięśnie pleców i pomaga ulżyć w stanach newralgicznych, lumbago, przy rwie kulszowej, przepuklinie międzykręgowej.

Pas turmalinowy jest łatwy w użyciu: przypnij pas, np. w talii lub innej części ciała ( w komplecie jest dodatkowa nasadka, pozwalająca regulować rozmiar), ustaw wymaganą temperaturę od 40°C do 70°C – i ciesz się masażem. Pas nagrzewający pozwala na swobodne poruszanie się w czasie korzystania z niego, jest idealny w podróży, można też go używać w czasie snu.

Rekomendacje

Organy brzucha

Na brzuch: w celu poprawienia trawienia i pracy układu pokarmowego, wydalniczego oraz rozrodczego, zmniejszenia tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha. 

Barki

Kłaść pod plecy i szyję. 

Ręсe i nogi

Wygrzewać ręce i nogi w celu polepszenia pracy stawów i mięśni, polepszenia krążenia.

Twoje zdrowie

Записей не найдено.

Записей не найдено.

е-mail: info@nugabest.pl  |   |  salony

Napisać list

Wszystkie pola są wymagane.
Dziękujemy, Twoja wiadomość wysłany.

Выберите ваш регион

Serwis entrance