Poduszka z Bioceramiki Turmanium NM-30

Tak wieloma sprawami musimy zajmować się każdego dnia: pracą, opieką nad wnukami różnymi kłopotami domowymi. Nie zawsze starcza nam na wszystko sił, dlatego tak ważny jest odpoczynek i odzyskiwanie energii. Najlepsza do tego jest noc i spokojny sen. Poduszka NM-30 z ceramiki turmalinowej pomaga podczas odpoczynku prawidłowo ułożyć głowę, dzięki czemu rozluźniają się mięśnie szyj. Niezwykle skuteczne działanie magnetoterapii oraz jonizacji w połączeniu z prawidłową pozycją ciała podczas snu wspomaga odzyskiwanie sił oraz dobrego samopoczucia na czekający nas dzień

Kształt i wysokość poduszki odzwierciedla naturalną i prawidłową krzywiznę odcinka szyjnego kręgosłupa. Składa się ona z 59 płytek z ceramiki turmalinowej. Poduszka nagrzewa sie od temperatury ciała i nie przewyższa 36,6oC. Można korzystać z niej całą noc niezależnie od wieku.

Opatentowany spiek Bioceramika Turmanium posiada następujące właściwości:

     Magnetoterapia

      Jonizacja

     Długie fale podczerwone

Rekomendacje

Pod plecy

Podkładając poduszkę Nuga Best pod szyję, plecy lub nogi podczas oglądania telewizji, podtrzymujemy prawidłową pozycję kręgosłupa, dzięki czemu nie ma zaburzenia krążenia. 

Pod szyję

Szyja bardzo dobrze się rozluźnia. 

Spać na boku

Można spać na boku, podłożyć poduszkę z ceramiki turmalinowej ukośnie, można również ją położyć na zwykłą poduszkę. 

Twoje zdrowie

Записей не найдено.

Записей не найдено.

е-mail: info@nugabest.pl  |   |  salony

Napisać list

Wszystkie pola są wymagane.
Dziękujemy, Twoja wiadomość wysłany.

Выберите ваш регион

Serwis entrance