Nasza historia

Misja kompanii:

"Zapewnic zdrowie ludzkosci, sluzac z miloscia i wysoka technologia”
Przeslanie od Prezydenta Cho Seung-Hyun: „Patrzac wstecz, ciagle pamietam te radosc i nadzieje, ktora odczuwalem, kiedy po raz pierwszy otworzylismy sie. To bylo oczywiscie radosne, ze nowa sciezke wytyczam swoimi rekami, niemniej jednak bylem troche niespokojny. 8 lat wydaje sie krotkim okresem i minely, wydawalo by sie tak szybko, ale dla mnie byly powolne i bolesne. Nie zatrzymamy sie na tym co juz osiagnelismy, wejdziemy na rynki w ponad 100 krajach z nowymi projektami urzadzen dla zdrowia i dolozymy do tego wszelkich staran. Pracujac nad rozwojem technologii i produkujac urzadzenia najwyzszej jakosci, Kompania zapewnia konkurencyjnosc urzadzenia, aby wszyscy ludzie zaufali marce Nuga Best i mogli udoskonalac sie poprzez Nuga Medical. W zwiazku z powyzszym kompania majac za cel Zdrowie, Milosc i Sluzbe oraz robiac duzy wklad w poprawe zdrowia ludzkosci, wchodzi o poziom wyzej i staje sie kompania, ktora kocha i ceni czlowieka.
Zycze aby w Panstwa domach bylo zdrowie, szczescie i milosc!
map-block_img

12 oddziałów w Polsce

2012

Europejska Konferencja na Łotwie – 17.01 odbyła się miedzynarodowa konferencja pod nazwą „Razem budujemy przyszłość”
W czerwcu 10-lecie firmy Nuga Medical Co. Ltd – W Korei Południowej zostaje otwarta kolejna, większa fabryka urządzeń Nuga Best. Na otwarcie zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich krajów, w których znajdują się salony Nuga Best.

2011

W marcu na konferencję do Polski przyjeżdża Prezes Cho Syng Hen. Spotyka się z gośćmi salonów.
W lipcu, na Kazantypie odbywa się ogólnoeuropejska spartakiada Nuga Wave . Polska zdobywa wyróżnienie „Wilki Morskie”, a w zawodach siatkówki plażowej wykazała wielki talent i hard ducha.
We wrześniu Urządzenia Nuga Best otrzymują unijny certyfikat medyczny.

2010

Międzynarodowa konferencja w Turcji. Po raz pierwszy w takiej uroczystości brała udział delegacja z Polski. 

2009

Powstaje pierwszy salon Nuga Best w Polsce. Na to wspaniałe wydarzenie do Polski przyjechała delegacja z Korei na czele, której stała żona wynalazcy urzadzenia Nuga Best Pani Cho. 

2007

Nuga Medical Co. Ltd otrzymuje nagrodę Prezydenta Korei Południowej dla najprężniej rozwijającej się firmy. W Chinach produkcja Nuga Best po raz trzeci zdobywa najwyższą nagrodę w dziedzinie urządzeń terapeutycznych. 

2005

Otwarcie pierwszego salonu Nuga Best w Europie. 

2004

Produkcja Nuga Medical Co. Ltd otrzymuje najwyższą nagrodę na Wystawie Urządzeń Terapeutycznych w Chinach. 

2003

W USA zostało otwarte przedstawicielstwo. Urządzenie Masujące NM 5000 zostaje zarejestrowane w Urzędzie ds. Żywności i Leków oraz zdobywa ogromną popularność wśród ludzi. 

2002

Genialny inżynier urządzeń medycznych Cho Syng Hen zakłada w Korei Południowej firmę Nuga Medical Co. Ltd. Pierwszym produktem firmy jest urządzenie masujące NM 5000, które Cho Syng Hen skonstruował specjalnie dla swojej mamy, cierpiącej z powodu zmian w kręgosłupie. Właśnie mama konstruktora stała się pierwszą osobą, która wyleczyła się z chorób za pomocą urządzeń Nuga Best. Do dnia dzisiejszego jest w świetnej formie. 

е-mail: info@nugabest.pl  |   |  salony

Napisać list

Wszystkie pola są wymagane.
Dziękujemy, Twoja wiadomość wysłany.

Выберите ваш регион

Serwis entrance