Urządzenie NM-5000+

Urządzenie NM-5000 składa się z podstawowej i dodatkowej maty. W matę podstawową wbudowany jest projektor wewnętrzny, składający się z 7-miu nefrytowych rolek. Sześciu parzystych rolek i siódmej nieparzystej, przeznaczonej do masażu szyi (jej temperatura nie przekracza 37°C). Projektor wewnętrzny, delikatnie przemieszczając się wzdłuż kręgosłupa, zapewnia ciągły masaż, punktowy masaż odpowiadający masażowi uciskowemu, nagrzewanie, delikatne rozciąganie i punktowe przyżeganie biologicznie aktywnych punktów (70°C).
W macie dodatkowej znajduje się ceramika turmalinowa. 

Funkcje ceramiki turmalinowej:
Rozluźnia mięśnie, poprawia termoregulację, krążenie krwi, wzmacnia odporność. 

W komplecie NB NM-5000 znajduje się także pięciokulowy projektor i pas stymulujący.
Pięciokulowy projektor zrobiony jest z nefrytu. Jest on wykorzystywany do głębokiego nagrzewania tkanek, poprawy krążenia krwi, zwiększenia mikrocyrkulacji i leczenia stawów. Podstawowa metoda jego wykorzystania – przykładanie w okolicy pojawiającego się bólu.
Urządzenie NB nie jest leczniczym odnośnie jakichś konkretnych schorzeń. Tworzy niezbędne warunki do tego, żeby organizm ludzki, jako jedyny system, odbudował się, wykorzystując wszystkie swoje wewnętrzne możliwości i zasoby. 

Rekomendacje

Położenie standartowe

Położenie standartowe – plecami na macie podstawowej. Wykorzystanie masażu podstawowego.

Masaż brzucha

Массаж живота рекомендуется при нарушении пищеварения, кишечных заболеваниях, избыточных жировых отложениях в области живота, нервных стрессах.

Plecy

Plecy –na macie turmalinowej, a nogi – na projektorze wewnętrznym.

 

Twoje zdrowie

Записей не найдено.

Записей не найдено.

е-mail: info@nugabest.pl  |   |  salony

Napisać list

Wszystkie pola są wymagane.
Dziękujemy, Twoja wiadomość wysłany.

Выберите ваш регион

Serwis entrance