Przypiekanie

Podobne artykuły

Ceramika turmalinowa

Ceramika turmalinowa – skomplikowany stop turmalinu, germanu, skał wulkanicznych I naturalnego minerału elwanu.  Nagrzewana, jest źrуdłem długich fal podczerwonych, słabego pola magnetycznego i ujemnie naładowanych jonуw. Turmalin przenosi stały ładunek elektryczny, posiada piezo- i piroelektryczny efekt. W...

Skały wulkaniczne

Są to skały powstałe w erupcji wulkanicznej. Dzięki nim stop turmalinu uzyskuje swoją twardość. Są także bogate w mikroelementy. Ale główną zaletą skał wulkanicznych jest to, iż przez długi okres czasu utrzymują ciepło organiczne. Pozwala to na uzyskanie maksymalnego efektu przy nagrzewaniu. Skały wulkaniczne potrafią...

Elwan

Jest to bardzo korzystny minerał dla zdrowia skóry, wchłania szkodliwe substancje i elementy ciężkie, oczyszcza wodę, zawiera wiele mikroelementów, jest źródłem długich fal podczerwonych. 

Po tym jak zakończenia nerwowe są uwolnione, pozostają jednak jeszcze słabe i bez życia. Przywrócić je do działania pomaga metoda punktowego przypiekania. Punktowe przypiekanie dokonuje się za pomocą projektora wewnętrznego i pięciokulowego.

Podczas podstawowego trybu masażu, projektor wewnętrzny robi przystanki na wysokości każdego z odcinków kręgosłupa. Odbywa się punktowe przypiekanie za pomocą ciepła podczerwieni.

W okolicy, gdzie zachodzi przypiekanie, poprawia się krążenie krwi i metabolizm komórkowy. Energia długich fal podczerwonych, przenikając do komórek i tkanek, pomaga rozłożyć i wydalić z organizmu złogi, toksyny i substancje szkodliwe.

Efekt leczniczy osiąga się za tym, że wzmacnia się odporność i organizm jest w stanie w naturalny sposób walczyć z chorobami.

е-mail: info@nugabest.pl  |   |  salony

Napisać list

Wszystkie pola są wymagane.
Dziękujemy, Twoja wiadomość wysłany.

Выберите ваш регион

Serwis entrance